Home
Thursday, 23 May 2024
 
 
Informace pro svatebčany Tisk
Napsal Administrator   
Saturday, 13 June 2009

Termín naší svatby se blíží mílovými kroky, a tak je potřeba zveřejnit podrobnější informace, které jsou pro přespolní svatebčany poměrně zásadní. Místo a čas obřadu jste obdrželi na svatebních oznámeních. Samotnému obřadu ale bude předcházet ...

... setkání v místě nevěsty, kde se budete moci občerstvit, abyste na tu slávu měli dost sil. Odtamtud pak vyrazí kolona směrem ke kostelu dle následujícího harmonogramu:

  • 09:30 - 11:00 - příjezd svatebčanů, možnost převléknutí, občerstvení, příprava aut
  • 11:30 - odjezd ke kostelu
  • 12:00 - 12:30 - svatební obřad
  • 12:30 - 13:45 - gratulace novomanželům, focení (společné foto, skupinové foto, focení ženicha a nevěsty)
  • 14:00 - 14:30 - příjezd ke svatební hostině

 

Návody pro příjezd k nevěstě domů a do penzionu s ubytováním jsou uvedeny níže.

Tento dokument může být průběžně aktualizován, tak jej prosím pravidelně sledujte! S jakýmkoliv dotazem nás neváhejte včas kontaktovat! 

Přijedu už v pátek ...

Pokud jste domluveni na příjezd už v pátek, jeďte rovnou do penzionu Na Domkách, kde máte zajištěno ubytování. Během pátku máte program zcela volný a můžete jej využít k tréninku cesty k nevěstě, abyste v sobotu nebloudili, nebo k prohlídce historického centra města Šumperku. V sobotu ráno včas vstaňte. Nezapomeňte naposledy pečlivě přeleštit své vozy a úsměvy. Až se obléknete do slavnostního, přijeďte k nevěstě, kde bude zajištěno občerstvení formou švédského stolu. K dispozici budou koláče, salámové a sýrové mísy, pečivo, zelenina a další dobroty, teplé i studené nápoje.

Přijedu až v sobotu ...

V případě, že máte přijet v sobotu, připravte si na cestu dobrou náladu a hlavně dostatečnou časovou rezervu. Přijeďte k nevěstě domů, kde se budete moci převléknout, upravit a občerstvit. K dispozici budou koláče, salámové a sýrové mísy, pečivo, zelenina a další dobroty, teplé i studené nápoje. Ubytování bude řešeno individuálně v odpoledních nebo večerních hodinách po svatební hostině.

Kudy k nevěstě?

Adresa nevěsty je Šumavská 12, Šumperk. Vzhledem k tomu, že někteří přijedete ve směru od Brna a Olomouce, zatímco jiní ve směru od Opavy a Bruntálu, a také vzhledem k tomu, že některé ulice jsou v Šumperku kvůli stavebním pracím neprůjezdné, přikládáme dva návody s obrázky, jak se k nevěstě nejlépe dostat. Zejména upozorňujeme na uzavřenou ulici Jiřího z Poděbrad, kterou navigace s oblibou využívají při příjezdu z obou směrů.

Směr od Brna, Olomouce, Mohelnice

Poslední vesnicí před Šumperkem je Bludov. V Bludově končí hlavní silnice křižovatkou tvaru písmene T, kde se dáte doprava a přes kopec přijedete přímo do Šumperka. Na prvním kruhovém objezdu se dáte vlevo (rovně byste projeli Šumperk a pokračovali na Ostravu), a pak pojedete stále rovně až na světelnou křižovatku (moc jich tady není). Nenechte se splést změnou hlavní silnice, která zahne šikmo doprava a skutečně jeďte stále rovně až na světla. Na nich se dáte vlevo a po cca 500 m odbočíte doprava na ulici Šumavskou. Až po levě straně uvidíte tři bloky panelových domů po třech vchodech, je to ten prostřední z nich.


Zvětšit mapu

Směr od Ostravy, Opavy, Bruntálu

Z této strany je poslední vesnicí před Šumperkem obec Rapotín, přes který jedete stále rovně po hlavní silnici, která začala již v Bruntálu. Po vjezdu do Šumperka pokračujete opět rovně až na první světelnou křižovatku, kde se dáte doprava. Po pár metrech následuje hned další světelná křižovatka, kterou projedete rovně a na třetí odbočce za ní se dáte doleva ulicí K. H. Máchy (křižovatka mírně v kopci). Od té chvíle pojedete opět už jen rovně, až projedete staveništěm na křižovatce s  uzavřenou ulicí Jiřího z Poděbrad. Po dalších asi 200 m uvidíte na pravé straně tři bloky panelových domů a ten prostřední z nich je cílem Vaší cesty.


Zvětšit mapu

Ubytování - Penzion NA DOMKÁCH

V tomto penzionu se bude konat svatební hostina a zároveň jsou zde rezervovány veškeré noclehy. Penzion poznáte podle žluté fasády. Opět přikládáme mapku a návod na příjezd z obou směrů. Google bohužel považuje příjezdovou komunikaci za neprůjezdnou autem, ale zvládne zde navigovat pěší trasu.

Ve směru od Brna a Olomouce přijedete do Šumperka, na prvním kruhovém objezdu se dáte rovně a stejně budete pokračovat stále rovně na všech křižovatkách a kruhových objezdech. Až vyjedete ze Šumperka úplně ven na rovinku směrem na Ostravu, dáte se první odbočkou vlevo. Na této křižovatce je penzion označený reklamní cedulí.

Ve směru od Ostravy a Opavy projedete Rapotínem, od kterého již vede na Šumperk poslední zcela rovná silnice. Na konci této rovinky ještě před vjezdem do Šumperka se dáte doprava. Na této křižovatce je penzion označený reklamní cedulí.


Zvětšit mapu

Kontaktní informace:

Penzion NA DOMKÁCH

Nové Domky 220, Šumperk

Tel.: +420 583 213 967
Mobil: +420 775 230 051, +420 775 230 052

E-mail: Tato adresa je chráněna proti spamování, pro její zobrazení potřebujete mít Java scripty povoleny
Web: www.novedomky.cz

Orientační přehled tras a časů jízdy do Šumperka:

 
Odkud
Přes
km
čas
Opava Bruntál, Rýmařov
100
1:30 - 1:45
Brno Olomouc, Mohelnice
130
1:30 - 1:45
Frýdek-Místek
Nový Jičín, Olomouc, Mohelnice
155
1:45 - 2:15
Bratislava Brno, Olomouc, Mohelnice
260 2:45 - 3:30

 

K tomuto článku nebyl vložen žádný komentář.
Please login or register to post comments.
J! Reactions 1.09.01 • General Site License
Copyright © 2006 S. A. DeCaro
 
< Předch.   Další >
 
Top! Top!