Home
Tuesday, 23 July 2024
 
 
Slunná Kalifornie
Napsal Ondřej Nečas   
Tuesday, 18 September 2007

Tak máme za sebou druhý zajímavý víkend strávený cestováním, tentokrát po Kalifornii na jihozápadě USA. Po všech předchozích dohodách jsme nakonec zůstali dva, z toho jediný řidič – já. Je sobotní ráno okolo 5 hodin, před námi stovky mil, a tak s naším Nissanem Altima vyrážíme kupředu, zpátky ni krok.

Počet komentářů: 0
Celý článek...
 
Budapest
Napsal Ondřej Nečas   
Monday, 18 June 2007
 V minulém článku jste se mohli dočíst o cestě, kdy jsme se na vlastní pěst vypravili na sobotní mezinárodní sraz automobilů Rover a MG do maďarského města Esztergom (Ostřihom). Závěrem jednodenního srazu jsme se ale na rozdíl od ostatních neodebrali zpět k domovu, nýbrž jsme se rozhodli ubytovat v hotelu Vadaš při termálním koupališti ve slovenském Štúrovu a odpočinout si tak před náročným nedělním výletem do maďarské metropole Budapešti.
 
Počet komentářů: 0
Celý článek...
 
Esztergom 2007
Napsal Ondřej Nečas   
Monday, 18 June 2007
 Když jsem se dozvěděl, že nás maďarští kolegové pozvali na mezinárodní sraz automobilů značek Rover a MG do historického městečka Esztergom (Ostřihom), které je svou minulostí a atmosférou pro podobné události jako stvořené, začal jsem se těšit doslova jako malé dítě. Neváhal jsem ani minutu a rozhodl se, že spolu s přítulkyní naskočíme do našeho Rovera 620SDi a pojedeme se na tu slávu podívat. Koneckonců z Brna, kde dlouhodobě přebýváme, to není ani moc daleko. Příležitost k zajímavému výletu si nakonec nenechal ujít ani náš kamarád, tak jsme byli nakonec na palubě celkem tři.
 
Počet komentářů: 0
Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 Následující > Konec >>

Výsledky 9 - 12 z 19
 
Top! Top!