Home
Sunday, 16 June 2024
 
 
Kerinka (1999 - 2006)
Napsal Barbora Nečasová   
Thursday, 18 May 2006
 „Maltézský psík je maličký a křehký, ale také mimořádně inteligentní, bystrý a učenlivý. Tento okouzlující společník si svého pána dokáže nenápadně omotat kolem prstu. Chová se jako roztomilé, ale přeci jen trošku rozmazlené dítě. Nimrá se v jídle, bývá žárlivý a vyžaduje časté projevy lásky…“
Počet komentářů: 0
Celý článek...
 
Alpy 2006 - Pitztal
Napsal Ondřej Nečas   
Monday, 10 April 2006
 Rozhodli jsme se, že uděláme něco pro naše fyzické i psychické zdraví, a tak jsme uplynulý týden strávili aktivním odpočinkem v centru rakouských Alp. Musím prozradit, že i přes několik nepříjemných maličkostí, které nás během tohoto pobytu potkaly, se nám Alpy velice líbily a už se těšíme, až se tam zase někdy podíváme.

Počet komentářů: 0
Celý článek...
 
Rover 620SDi
Napsal Ondřej Nečas   
Saturday, 07 January 2006
 Potřeba koupě přibližovadla pro cestování k rodičům přes půl republiky, na lyže nebo jiné využití volného času a občas nějakou tu dovolenou pro nás vyvstala již před pár lety. A tak už během přípravy finančních prostředků na nákup jsem se porozhlížel po tom správném stroji. Především měl splňovat nároky na pohodlí na delších cestách, ke kterým je u nás primárně určen. Stejně významnou roli však hrála také pořizovací cena a provozní náklady, tedy zejména nízké nároky na servis a spotřeba paliva. Také proto padla volba na turbodieselový motor. Jako zarytý automobilový fanda již od útlého věku jsem však ve své garáži nemohl akceptovat žádnou běžnou konfekci, šeď všeního dne. Zkrátka žádné auto, kterými jsou naše silnice přeplněné a člověk jich při každé cestě potká tolik, že je stěží spočítá. To všechno byly důvody ke koupi vozu, který je v našich podmínkách tak trochu exotický, přestože pochází z Coventry, z Anglie. Právě takový je Rover 620 SDi. 
Počet komentářů: 1
Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 Následující > Konec >>

Výsledky 17 - 19 z 19
 
Top! Top!