Home
Thursday, 23 May 2024
 
 
Manuály na Rovery
Napsal Ondřej Nečas   
Wednesday, 21 June 2006
 Nejeden majitel vozu momentálně neaktivní značky Rover mi dá za pravdu, že uživatelský manuál k automobilu se občas může velmi hodit. Jak všichni víme, s podobnými manuály bývá nemalý problém. Občas se však vyskytne šance a tak si i Vy můžete nyní stáhnout některý z nabízených dokumentů.
Počet komentářů: 4
Celý článek...
 
VÍKEND I. – Picacho Peak & Pima Air And Space Museum, Tucson
Napsal Ondřej Nečas   
Friday, 25 August 2006
 O prvním víkendu jsme se rozhodli nezahálet a uskutečnít výlet do největšího leteckého a vesmírného muzea ve městě Tucson vzdáleném přibližně 100 mil jihovýchodně od Phoenixu. Přibližně v půli cesty uprostřed rovinaté pouště se nachází několik pahorků, z nichž údajně nejvyšší je Picacho Peak. Okolo něj je vymezen nepříliš velký stejnojmenný národní park. Jeho výhoda oproti ostatním skalám v jižní části Arizony je ta, že se na něj dá vylézt bez větších obtíží a bez použití horolezecké výstroje. I když …
 
Počet komentářů: 0
Celý článek...
 
Vzpomínky na Phoenix
Napsal Ondřej Nečas   
Friday, 25 August 2006

 Přestože bylo samozřejmě brzy na nějaké komplexní hodnocení, můj první dojem z Ameriky byl takový, že je tady všeho HODNĚ. A dlužno podotknout, že každý další den mě jen utvrzuje v tom, že tento dojem byl správný.

Počet komentářů: 0
Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 Následující > Konec >>

Výsledky 13 - 16 z 19
 
Top! Top!